جلد سوم «خاطرات نمازی» منتشر شد

فرات– جلد سوم از سری کتاب‌های «خاطرات نمازی» بر اساس خاطرات ارسالی شرکت‌کنندگان مسابقه خاطرات نمازی منتشر شد.

جلد سوم از سری کتاب‌های «خاطرات نمازی» بر اساس خاطرات ارسالی شرکت‌کنندگان مسابقه خاطرات نمازی از سوی ستاد اقامه نماز کشور منتشر شد.

شماره‌های بعدی کتاب «خاطرات نمازی» که بر اساس خاطرات ارسالی شرکت‌کنندگان در مسابقه خاطرات نمازی ستاد اقامه نماز تنظیم شده است، در آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش تسنیم، ستاد اقامه نماز کشور مسابقه‌ «خاطره‌نویسی با موضوع نماز» را تا پایان ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند. موضوعات این مسابقه شامل خاطره‌ای از آثار و برکات نماز در زندگی شخصی خود یا اطرافیان، خاطره‌ای از عوارض و گرفتاری‌های حاصل از اثر بی‌نمازی در زندگی خود و دیگران و نیز  خاطره‌ای از شیوه‌های درست و یا غلط دعوت به نماز است.

برپایه این گزارش، خاطرات ارسالی به این مسابقه به چاپ خواهد رسید و نیز خاطرات برگزیده در اختیار دست‌اندرکاران سازمان صدا و سیما برای ساخت فیلم، سریال و مستند قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند خاطرات خود را  بدون محدودیت از نظر تعداد اثر، همراه با ذکر مشخصات و تلفن تماس، ذکر تاریخ و مکان وقوع خاطره، ذکر منبع (در صورت چاپ خاطره در روزنامه، مجله) حداکثر تا تاریخ ۲۰ خردادماه به رایانامه ro.snamaz@gmail.com و یا شناسه تلگرامی namaz51@ ارسال کنند. اعلام نتایج این مسابقه در تاریخ پنجم تیرماه همزمان با عید سعید فطر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.